Porozmawiajmy
o Twoim biznesie!

kontakt

POKAŻ ADRES E-MAIL

+48 500

POKAŻ NUMER

  Porozmawiajmy
  o Twoim biznesie!

  kontakt

  POKAŻ ADRES E-MAIL

  +48 500

  POKAŻ NUMER

   Home > Sky Business

   Marketing produktów
   i usług

   Warstwa_1 (5)

   Zajmij się biznesem,  a my dotrzemy do Twoich klientów

   Sky Business to wszystkie usługi marketingowe niezbędne do rozwoju firmy w jednym miejscu. Czytelnie akcentujemy przewagi, które dystansują konkurencję. Dzięki temu niezależnie od branży, w której działasz, zwiększamy rozpoznawalność marki i napędzamy wzrost sprzedaży. W tym czasie Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – na swoim biznesie.

   Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

   Marcel Niemiec

   Strateg Marketingu

   kontakt

   POKAŻ ADRES E-MAIL

   +48 500

   POKAŻ NUMER

    Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

    kontakt

    POKAŻ ADRES E-MAIL

    +48 500

    POKAŻ NUMER

    Marcel Niemiec

    Strateg Marketingu

     Nasze usługi

     Analiza rynku i konkurencji

     Przyjaciół trzymaj blisko, a konkurencję… jeszcze bliżej. Dzięki dobrej analizie konkurencji wiemy, jakie możliwości ma nasz potencjalny klient. W Sky Business badamy nie tylko oficjalną komunikację innych firm, ale także klikalność i popularność ich stron internetowych. Naszym klientom prezentujemy również dokładny obraz wyszukiwań Google, wskazujący ilość wpisywanych haseł związanych z obszarem jego działalności. Raport uwzględnia trendy zwyżkowe i zniżkowe, z dokładnym podziałem na miesiące i kwartały.

     Strategia i consulting

     Budowanie silnej pozycji na rynku zaczyna się od strategii. Dzięki niej działania marketingowe zmierzają prosto do wyznaczonego celu. Podczas tworzenia strategii określamy osobowość marki, wskazujemy, do kogo chcemy dotrzeć i jakie potrzeby mają potencjalni klienci oraz analizujemy sposoby wyróżnienia się z tłumu. Mimo że lata doświadczenia pokazały nam, jakie rozwiązania działają najlepiej, zawsze podchodzimy do każdej marki indywidualnie i z otwartym na nowe pomysły umysłem.

     Materiały promocyjne

     Wysublimowany design oddający charakter marki premium to nasze drugie imię. Identyfikację wizualną tworzą profesjonalni graficy na podstawie swoich autorskich projektów, stworzonych z myślą o Twojej marce, jej osobowości i tym, co chce przekazać klientom. Taka unikalna identyfikacja to coś więcej niż tylko grafika do postów w mediach społecznościowych. To również spójne ulotki, banery, czy plakaty, które razem tworzą niezapomniane wrażenie i zapadają w pamięć odbiorcy.

     Strony internetowe

     Dbamy o to, aby strona internetowa była prawdziwą wizytówką Twojej firmy i wyróżniała się szybkością, estetyką oraz przemyślanym układem treści. W końcu nic tak nie zniechęca klienta, jak strona, która długo się ładuje i nie jest dla niego jasna. Nasze projekty trafiają do odbiorców o wysublimowanym guście i wysokim poczuciu estetyki. Wyjątkowy design nie może jednak ustępować treściom, dlatego są one tworzone przez naszych psychologów sprzedaży, dzięki czemu odpowiadamy na obiekcje klienta, zanim jeszcze pojawią się w jego głowie.

     Reklamy online

     Nawet najpiękniejsze grafiki i najbardziej przekonujące teksty nie przyciągną klientów, jeśli…się im nie wyświetlą. Dlatego na dzisiejszym konkurencyjnym rynku płatne kampanie reklamowe stanowią podstawę skutecznej promocji. Tutaj wchodzimy my – eksperci Sky, certyfikowani partnerzy Facebooka i Google. Możesz mieć pewność, że nie przepalimy Twojego budżetu, a z każdą wydaną złotówkę przekształcimy w maksymalną liczbę kontaktów. Do tych, którzy już odwiedzili Twoją stronę będziemy kierować reklamy w remarketingu, aby marka pozostała w ich świadomości jak najdłużej.

     Social media i PR

     Obecność firmy w social mediach to jeden z ważniejszych elementów większości strategii marketingowych. To tam jesteśmy najbliżej klienta, mówimy jego językiem i dzięki temu możemy budować z nim długotrwałe relacje. W Sky Business kompleksowo prowadzimy media społecznościowe, ale nie ograniczamy się tylko do przestrzeni online. Nasza rozbudowana oferta obejmuje także działania PR, które pozwolą firmie zaistnieć w tradycyjnych lokalnych mediach. Jako ceniony ekspert podzielisz się swoim doświadczeniem z szerokim audytorium, zdobywając zaufanie i uznanie wśród swoich przyszłych klientów.

     Branża medyczna

     Nasz klient otwiera właśnie kolejną placówkę medyczną
     420%
     Wzrost liczby pacjentów
     1 680 000
     Wzrost kwoty obrotu na jednym fotelu dentystycznym rocznie
     2 497
     Liczba kontaktów od pacjentów zainteresowanych usługami stomatologicznymi

     Branża budowlana

     Nasz klient rozszerzył swoją działalność na rynek ogólnopolski
     310%
     Wzrost liczby wykonanych inwestycji
     12 250 000
     Wzrost kwoty obrotu na inwestycjach budowlanych rocznie
     18%
     Wzrost marży na wykonanym metrze kwadratowym inwestycji

     Branża deweloperska

     Nasz klient rozpoczął kolejną inwestycję 6 miesięcy przed zaplanowanym terminem
     6%
     Wzrost marży dewelopera
     6 miesięcy
     Czas potrzebny na sprzedaż całego osiedla domów premium z ogrodami
     340
     Liczba pozyskanych kontaktów handlowych

     Sieci handlowe FMCG

     Posiadamy jedną z najszerszych sieci kontaktów handlowych w Polsce
     Emocje, które sprzedają

     Zobacz nasze realizacje

     MISTRZOSTWO
     SZTUKA BIZNESU
     DETALU
      Esencja Formy
     ELEGANCKA PROSTOTA
     LIKE WOOD / 2024
     STREFA INSPIRACJI
     NOWE
     HORYZONTY
     ALLES SUBMARKI / 2024
     Szept Nowoczesności
     Emocje, które sprzedają

     Zobacz nasze realizacje

     MISTRZOSTWO
     SZTUKA BIZNESU
     DETALU
     GALIŃSCY CLINIC / 2023
     MISTRZOSTWO
     ELEGANCKA PROSTOTA
     upclean / 2024
     like wood / 2024
     Strefa inspiracji
     partner dent / 2023
     NOWE
     horyzonty
     alles submarki / 2024
     SZEPT NOWOCZESNOŚCI

     Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

     Marcel Niemiec

     Strateg Marketingu

     kontakt

     POKAŻ ADRES E-MAIL

     +48 500

     POKAŻ NUMER

      Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

      kontakt

      POKAŻ ADRES E-MAIL

      +48 500

      POKAŻ NUMER

      Marcel Niemiec

      Strateg Marketingu

       Wspólnie dystansujemy Twoją konkurencję

       Sprawdź, co nas wyróżnia

       Zwiększanie wolumenu sprzedaży

       Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży swoich usług lub produktów? Pomożemy Ci osiągnąć ten cel, wykorzystując potęgę psychologii sprzedaży, zaawansowane narzędzia reklamowe i efektywne zarządzanie budżetami reklamowymi. Nasze działania przekładają się nie tylko na liczby, ale też na długotrwałe relacje z klientami.

       Optymalizowanie marży

       Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty, czy usługi – skalowanie transakcji bez odpowiedniej marży nie doprowadzi do sukcesu finansowego firmy. Dlatego nie rekomendujemy naszym klientom obniżania cen. Zamiast tego prezentujemy Twoją ofertę w taki sposób, że konsument zapłaci za produkt lub usługę, nawet jeśli będzie droższa niż u konkurencji.

       Budowanie stabilności finansowej

       W Sky Business wyprzedzamy potencjalny kryzys, jeszcze zanim się pojawi. Rozumiemy, że stabilność finansowa jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Dlatego działamy prewencyjnie, szybko reagujemy na wszelkie zmiany rynkowe i i stosujemy skuteczne strategie, które pomagają naszym klientom utrzymać stabilność finansową nawet w trudniejszych momentach.

       Pozyskiwanie zaufanych ambasadorów marki

       Współpracując z nami, zyskujesz coś więcej niż tylko efektywne kampanie marketingowe i wzrost sprzedaży. My idziemy o krok dalej, przekształcając jednorazowych klientów w wiernych ambasadorów Twojej marki, którzy będą polecali ją swojej rodzinie i znajomym. Firma z silną armią ambasadorów marki ma większą przewagę konkurencyjną i szansę na długoterminowy sukces.

       Kompleksowość

       W Sky Business zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia skutecznych działań marketingowych, w jednym miejscu. Nie musisz tracić czasu i energii na koordynację pracy wielu wykonawców,  która – bez spójnej strategii – może nie przynieść oczekiwanych efektów. Z szerokiej gamy naszych usług dobieramy te, które skutecznie pomogą Ci osiągnąć postawione cele, na przykład zwiększyć widoczność i sprzedaż.

       Innowacyjne narzędzia i technologie

       Świat marketingu nieustannie się zmienia, a my idziemy z tymi zmianami ramię w ramię. Kluczem do sukcesu na rynku jest znajomość trendów, zachowań zakupowych współczesnego konsumenta oraz przede wszystkim możliwości technologicznych. Dlatego stale poszukujemy nowych rozwiązań, platform i narzędzi oraz doskonalimy nasze umiejętności. Dzięki temu pomagamy klientowi dystansować konkurencję i prezentujemy jego markę na rynku jako świadomą oraz innowacyjną.

       Zespół specjalistów

       Współpracując z nami masz pewność, że marketing Twojej firmy jest w najlepszych rękach. Każdy z naszych ekspertów jest specjalistą w swojej dziedzinie, co przekłada się na skuteczność i pomaga wyróżnić się marce na zatłoczonym rynku. Charakteryzuje nas także ogromne zaangażowanie w firmy naszych klientów. Stajemy się częścią Twojego biznesu, stawiamy na otwartą komunikację i słuchamy potrzeb, co gwarantuje nam mierzalne wyniki i satysfakcję.

       Ludzka strona biznesu

       Za każdym biznesem stoją ludzie. To oni komunikują się z klientami, dbają o jakość usług i inne kwestie związane z firmą. Dlaczego więc często pokazujemy tylko produkt, a nie człowieka? W Sky Business stawiamy na akcentowanie ludzkiej strony Twojego biznesu. Dzięki temu zyskasz zaufanie i sympatię odbiorców,  a od tego droga do sprzedaży jest już naprawdę prosta. Marketing to historia, którą opowiadasz. Wspólnie opowiedzmy ją więc w taki sposób, aby klient chciał być jej częścią.

       Nasz proces współpracy

       01

       Potrzeby

       Każda udana współpraca rozpoczyna się od wspólnej kawy (fizycznej lub wirtualnej) i rozmowy o potrzebach oraz celach. Podczas naszego pierwszego spotkania skupiamy się na poznaniu Twojej firmy, usług lub produktów oraz planów rozwoju marki.
       02

       Strategia

       Strategia jest jak mapa – bez niej nawet najlepszy produkt, czy usługa nie dotrze do potencjalnego klienta. Gdy mamy pewność, że dobrze poznaliśmy już Twoją firmę i jej potrzeby, przechodzimy do stworzenia spersonalizowanej strategii marketingowej.
       03

       Realizacja

       Konsekwentnie realizujemy założenia strategii, wykorzystując odpowiednie narzędzia i kanały komunikacji. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, informując o postępach i dostosowując strategię do zmieniających się warunków rynkowych.

       Jesteś w dobrym towarzystwie

       Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

       Marcel Niemiec

       Strateg Marketingu

       kontakt

       POKAŻ ADRES E-MAIL

       +48 500

       POKAŻ NUMER

        Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

        kontakt

        POKAŻ ADRES E-MAIL

        +48 500

        POKAŻ NUMER

        Marcel Niemiec

        Strateg Marketingu