Porozmawiajmy
o Twoim biznesie!

kontakt

POKAŻ ADRES E-MAIL

+48 500

POKAŻ NUMER

  Porozmawiajmy
  o Twoim biznesie!

  kontakt

  POKAŻ ADRES E-MAIL

  +48 500

  POKAŻ NUMER

   Home > Sky Development

   Marketing, który zwiększa marżę dewelopera i przyspiesza
   sprzedaż inwestycji

   Warstwa_1 (3)

   Jesteś we właściwym miejscu

   Czujesz, że Twoja inwestycja zasługuje na marketing na najwyższym poziomie? Jesteś we właściwym miejscu. Sky Development to marketing tworzony z myślą o deweloperach. Bez względu na to, na jakim etapie rozwoju jesteś i jak duże projekty realizujesz, oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Ci zwiększyć marżę i sprzedawać kolejne inwestycje szybciej, niż początkowo zakładałeś.

   Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

   Marcel Niemiec

   Strateg Marketingu

   kontakt

   POKAŻ ADRES E-MAIL

   +48 500

   POKAŻ NUMER

    Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

    kontakt

    POKAŻ ADRES E-MAIL

    +48 500

    POKAŻ NUMER

    Marcel Niemiec

    Strateg Marketingu

     Nasze usługi

     Analiza rynku i konkurencji

     Przyjaciół trzymaj blisko, a konkurencję… jeszcze bliżej. Dzięki dobrej analizie konkurencji wiemy, jakie możliwości ma nasz potencjalny klient. W Sky Development badamy nie tylko oficjalną komunikację innych firm, ale także klikalność i popularność ich stron internetowych. Deweloperom prezentujemy również dokładny obraz wyszukiwań Google, wskazujący ilość wpisywanych haseł związanych z inwestycjami. Raport uwzględnia trendy zwyżkowe i zniżkowe, z dokładnym podziałem na miesiące i kwartały.

     Strategia i consulting

     Gdy już dokładnie poznamy środowisko, w którym powstaje inwestycja, przechodzimy do najważniejszego etapu – strategii. Nie polega ona jedynie na ustaleniu sposobu prezentacji gotowej oferty. W Sky Development idziemy o krok dalej. Wchodzimy w struktury Twojej firmy i pomagamy doszlifować ofertę tak, aby była maksymalnie skuteczna handlowo. Dopiero wtedy skupiamy się na poszukiwaniu odpowiednich argumentów, które zwiększą jej atrakcyjność w oczach klientów.

     Wizualizacje inwestycji

     Zachód słońca, a może poranek spokojnie budzący się do życia? O której porze dnia najlepiej przedstawić inwestycję na wizualizacji? Dzięki naszemu doświadczeniu w branży wiemy, które z nich najlepiej oddają charakter i potencjał danej inwestycji. Nasi projektanci specjalizują się w tworzeniu profesjonalnych wizualizacji budynków zarówno interior, jak i exterior. Prezentują one projekt w sposób realistyczny, ale także skutecznie oddziałują na wyobraźnię klientów, pozwalając im wczuć się w klimat inwestycji.

     Animacje 3D

     Dzięki zaawansowanej technologii 3D możemy przenieść doznania Twojego klienta na jeszcze wyższy poziom, prezentując projekt w różnych sceneriach i ujęciach. Bezpośrednia prezentacja przestrzeni w formie animacji przyspiesza decyzję zakupową, ułatwiając klientowi dostrzeżenie potencjału inwestycji. Animacja prezentująca budynek dookoła? A może pokazanie całego osiedla z lotu ptaka? Technologia 3D daje naprawdę wiele możliwości, które zwiększą atrakcyjność inwestycji.

     Spacery wirtualne

     Zaproś klienta w wirtualną podróż po jego przyszłej przestrzeni! Zatłoczony rynek oraz duża konkurencja wymagają od dewelopera prezentacji inwestycji w wyróżniający się, innowacyjny sposób. Spacery wirtualne to doskonałe narzędzie, które pozwala klientom odkryć uroki i potencjał ich przyszłych nieruchomości w interaktywny i fascynujący sposób. Wyjątkowo realistyczna wirtualna wycieczka umożliwia zapoznanie się z inwestycją nawet jeszcze przed rozpoczęciem jej budowy i zwiększa atrakcyjność projektu.

     Materiały promocyjne

     Wysublimowany design oddający charakter marki premium to nasze drugie imię. Identyfikację wizualną tworzą profesjonalni graficy na podstawie swoich autorskich projektów, stworzonych z myślą o osobowości Twojej marki i tym, co chce przekazać klientom. Taka unikalna identyfikacja to coś więcej niż tylko grafika do postów w mediach społecznościowych. To również  banery, billboardy wielkoformatowe, karty lokali, katalogi, czy papeterie. Wszystko to akcentuje profesjonalizm dewelopera i przyspiesza sprzedaż.

     Strony internetowe

     W życiu każdego artysty przychodzi taki moment, gdzie jego dzieło musi zderzyć się ze spojrzeniem świata. Tak samo jest z inwestycją, którą na pewnym etapie, bazując na wcześniej przygotowanej strategii, dumnie prezentujemy naszym potencjalnym klientom. Taką formą prezentacji i jednocześnie reklamy są strony internetowe, które trafiają do odbiorców o wysokim poczuciu estetyki. Wyjątkowy design nie może jednak ustępować treściom, dlatego tworzą je nasi psychologowie sprzedaży, dzięki czemu odpowiadamy na obiekcje zakupowe klienta, zanim jeszcze pojawią się w jego głowie.

     Reklamy online

     Nawet najpiękniejsze wizualizacje i najbardziej przekonujące teksty nie przyciągną klientów, jeśli…się im nie wyświetlą. Dlatego na dzisiejszym konkurencyjnym rynku płatne kampanie reklamowe stanowią podstawę skutecznej promocji. Tutaj wchodzimy my – eksperci Sky, certyfikowani partnerzy Facebooka i Google. Możesz mieć pewność, że nie przepalimy Twojego budżetu, a z każdą wydaną złotówkę przekształcimy w maksymalną liczbę kliknięć, wyświetleń, czy kontaktów. Do użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę i lepiej Cię poznali, będziemy kierować reklamy w remarketingu, aby marka pozostała w ich świadomości jak najdłużej.

     Social media i PR

     Obecność marki w social mediach to jeden z ważniejszych elementów większości strategii marketingowych. To tam jesteśmy najbliżej naszych klientów i możemy budować z nimi długotrwałe relacje. Dlatego w Sky Development kompleksowo prowadzimy media społecznościowe, budując świadomość marki i angażując jej odbiorców. Nasza oferta obejmuje także działania PR, które pozwolą firmie zaistnieć w tradycyjnych lokalnych mediach. Jako ceniony ekspert podzielisz się swoim doświadczeniem z szerokim audytorium, zdobywając zaufanie i uznanie wśród swoich przyszłych klientów.

     Mierzalne wyniki

     Nasz klient rozpoczął kolejną inwestycję 6 miesięcy przed planowanym terminem
     6%
     Wzrost marży dewelopera
     6 miesięcy
     Czas potrzebny na sprzedaż całego osiedla domów premium z ogrodami
     340
     Liczba pozyskanych kontaktów handlowych
     Emocje, które sprzedają

     Zobacz nasze realizacje

     RZEŹBIONE
     AURA FORMY
     ŚWIATŁEM
     Dialog Cieni
     ELEGANCKI MINIMALIZM
     ARCHITEKTURA EMOCJI
     SZEPT
     kształtówq
     Emocje, które sprzedają

     Zobacz nasze realizacje

     Rzeźbione
     aURA FORMY
     Światłem
     TB HOUSE / 2023
     Elegancki Minimalizm
     hygge park / 2024
     DIALOG CIENI
     SZEPTY
     alles / 2024
     SZEPTY

     Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

     Marcel Niemiec

     Strateg Marketingu

     kontakt

     POKAŻ ADRES E-MAIL

     +48 500

     POKAŻ NUMER

      Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

      kontakt

      POKAŻ ADRES E-MAIL

      +48 500

      POKAŻ NUMER

      Marcel Niemiec

      Strateg Marketingu

       Wspólnie dystansujemy Twoją konkurencję

       Sprawdź, co nas wyróżnia

       Zwiększamy marżę na m2

       Dzięki odpowiedniej komunikacji, profesjonalnym i wyróżniającym się na rynku wizualizacją i spójnej identyfikacji graficznej – prezentujemy inwestycje w taki sposób, że stają się one pożądane przez klientów. Efekt? Możesz podnieść ceny za metr kwadratowy, a Twoje projekty stają się bardziej rentowne niż kiedykolwiek wcześniej.

       Zapewniamy szybką
       zbywalność inwestycji

       Większa atrakcyjność inwestycji w oczach klientów to krótszy czas pozyskiwania nabywcy. Przemyślane i spójne działania marketingowe sprawiają, że nasi klienci często rozpoczynają sprzedaż nieruchomości jeszcze przed wniesieniem fundamentów. Szybsza sprzedaż inwestycji daje Ci płynność finansową i możliwość rozpoczęcia nowego projektu szybko i pewnie.

       Zatrudniamy własnych
       projektantów

       Wyobraź sobie, że musisz odwiedzić pięć różnych sklepów, aby kupić podstawowe produkty na śniadanie. Większość osób wolałaby skorzystać z supermarketu, gdzie wszystkie składniki są w jednym miejscu. Tak samo jest w przypadku agencji marketingowych. Z nami nie musisz szukać oddzielnie biura projektowego, które przygotuje wizualizacje inwestycji – u nas masz wszystko w jednym miejscu.

       Budujemy silny wizerunek

       Deweloper nie sprzedaje ciasta, które można zjeść i szybko o nim zapomnieć. Sprzedaje inwestycje życia. Dlatego na zaufanie swoich klientów musi zapracować sobie zdecydowanie bardziej niż inne branże. Nasi psychologowie sprzedaży stworzą silny i stabilny wizerunek Twojej marki, który wzbudzi zaufanie i sprawi, że klienci powierzą Ci swoje marzenia.

       Nie działamy szablonowo

       Żadna inwestycja nie jest taka sama, szczególnie w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych, ustawodawczych, finansowych. Dlatego naszym klientom proponujemy wyłącznie dedykowane strategie. Gotowe szablony stron internetowych u nas ustępują miejsca indywidualnym projektom i unikatowości – wspieranymi doświadczeniem i wiedzą o rynku nieruchomości.

       Wspieramy zarówno niewielkie, jak i ogromne inwestycje

       Niezależnie od tego, czy budujesz mieszkania, biurowce, czy centra handlowe – rozumiemy wyzwania, przed którymi stoisz. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy o różnorodnych sektorach rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższy standard działań reklamowych na ogólnopolskim poziomie.

       Zachwycamy materiałami wizualnymi

       Profesjonalne wideo, ukazujące elewację budynku o zachodzie słońca, loty dronem nad imponującymi panoramami oraz stonowany, ciepły głos lektora znany z ogólnopolskich mediów – to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że nasze materiały wizualne zapadają w pamięć.

       Współpracujemy z doświadczonymi strategami i psychologami sprzedaży

       Doświadczenie ma znaczenie, dlatego naszych klientów wspierają stratedzy i psychologowie sprzedaży. Analizują oni rynkowe trendy i preferencje klientów,  rozumieją także psychologiczne mechanizmy decyzyjne, które kierują procesem zakupowym. Dzięki temu nasze działania zawsze kończą się wspólnym sukcesem.

       Nasz proces współpracy

       01

       Potrzeby

       Każda udana współpraca rozpoczyna się od wspólnej kawy (fizycznej lub wirtualnej) i rozmowy o potrzebach oraz celach. Podczas naszego pierwszego spotkania skupiamy się na poznaniu Twojej firmy, usług lub produktów oraz planów rozwoju marki.
       02

       Strategia

       Strategia jest jak mapa – bez niej nawet najlepszy produkt, czy usługa nie dotrze do potencjalnego klienta. Gdy mamy pewność, że dobrze poznaliśmy już Twoją firmę i jej potrzeby, przechodzimy do stworzenia spersonalizowanej strategii marketingowej.
       03

       Realizacja

       Konsekwentnie realizujemy założenia strategii, wykorzystując odpowiednie narzędzia i kanały komunikacji. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, informując o postępach i dostosowując strategię do zmieniających się warunków rynkowych.

       Jesteś w dobrym towarzystwie

       Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

       Marcel Niemiec

       Strateg Marketingu

       kontakt

       POKAŻ ADRES E-MAIL

       +48 500

       POKAŻ NUMER

        Umów się na bezpłatną konsultację i prezentację portfolio

        kontakt

        POKAŻ ADRES E-MAIL

        +48 500

        POKAŻ NUMER

        Marcel Niemiec

        Strateg Marketingu